1. husle

Štefan Filas, koncertný majster, vedúci skupiny
Lukáš Szentkereszty, koncertný majster
Peter Šaray, zástupca koncertného majstra
Andrej Baran
Lucia Benková
Stanislav Beňo
Katarína Dvorská
František Ferienčík
Sandra Galat
Oxana Gerchiová
Eva Chlebová
Marek Juráň
Pavol Králik
Zoriana Rybak
Viliam Trgo
Andrej Turčin
Mária Rybár Fuchsbergerová (MD)
Petra Pálková

2. husle

Ladislav Veselý, vedúci skupiny
István Reiter, zástupca vedúceho skupiny
Gonzalo Arguello
Zuzana Heráková
Marián Hlásny
Zlatica Hlucháňová
Ivana Ivanić
Ingrid Janikovičová
Zuzana Klimantová
Marek Kľúčik
Samuel Mikláš
Ľuboslav Nedorost
Patrícia Sinová
Danica Valášková

Viola

Martin Mierny, vedúci skupiny
Vojtech Botoš
Alice Karbanová
Róbert Kováč
Martin Kušš
Alexander Lakatoš
František Magyar
Igor Medzay
Vladimír Paulen
Alexander Rigo
Dezider Szulcsanyi
Svetlana Valeriová

Violončelo

Ivan Tvrdík, koncertný majster violončiel, vedúci skupiny
Katarína Čerňanská (RD), zástupkyňa vedúceho skupiny
Michaela Čibová
Imrich Fóthy
Peter Frkal
Michal Haring
Peter Kiráľ
Ján Vajčovec
Ľubomíra Verbovská
Gregor Regeš (NV)
Chiara Banya

Kontrabas

Dezider Cibulka, vedúci skupiny
Samuel Alexander
Karin Auerswaldová
Petra Červenková
Ján Prievozník (NV)
Igor Ščepánek
Peter Vizvári
Boris Pasterák

...

Flauta

Věra Rašková, vedúca skupiny
Martina Kajanová
Soňa Marečková

Hoboj

Monika Poláková, vedúca skupiny
Kristína Pláňavská (NV)
Vojtěch Pospíšil
Alžbeta Struňáková
Mário Šebeň

Klarinet

Ronald Šebesta, vedúci skupiny
Peter Richard Maurer
Pavol Púchovský

Fagot

Stanislav Bicák, vedúci skupiny
Jozef Rotter
Marián Vojt
Ladislav Práger

Lesný roh

Peter Sivanič, vedúci skupiny
Igor Bielik
Kristóf Gellér
Juraj Ofúkaný
Miklós Oszter
Peter Stašík
Šimon Pajtinka

Trúbka

Marek Bielik, vedúci skupiny
Martin Vindiš

Pozauna

Anton Majoroš, vedúci skupiny
Jan Osička
Matúš Krpelan

Tuba

Pavol Poliak

Bicie nástroje

Bálint Józsa (tympany), vedúci skupiny

Harfa

Adriana Antalová

Inšpektor orchestra

Peter Sivanič

Orchestrálni zriadenci

Milan Bauman
Marián Vojt