ZRUŠENÉ! - Sergej Prokofiev: Peter a vlk

Vážení návštevníci,

podujatie Peter a vlk, ktoré sa malo konať 21. 3. 2020 vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu, bolo zrušené bez náhrady.

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Viac informácií o možnostiach vrátenia vstupeniek nájdete na stránke https://www.ticketportal.sk/Article/15086

***

21. 3. 2020 o 10:30 h, Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

Kedysi dávno žil v Rusku chlapec Peter so svojim starým otcom. Jedného dňa vybehol na lúku, kde stretol svojich kamarátov – zvieratká. Zrazu sa však objavil zlý vlk, ktorý ich chcel zjesť. Ako to dopadlo sa dozviete v symfonickom predstavení Peter a vlk.

Príbeh Peter a vlk je obľúbeným koncertom pre celú rodinu. Prokofiev v diele prezentuje jednotlivé nástroje v orchestri cez zvieratá, ktoré vystupujú v príbehu. Deti sa takto majú možnosť hravou formou zoznámiť s jednotlivými nástrojmi orchestra.

Zažite najslávnejšie a najtrvalejšie momenty klasickej hudby na koncerte, ktorý využíva silu hudby a detskej predstavivosti.

Úlohy rozprávača sa zhostil herec Vladimír Kobielsky. Hrať bude Symfonický orchester Slovenského rozhlasu pod vedením dirigenta Konstantína Ilievského.

VSTUPENKY

https://www.ticketportal.sk/event/Sergej-Prokofiev-Peter-a-vlk

Kúpiť vstupenku