Abonentky na koncerty SOSR!

V jubilejnej 90. sezóne SOSR môžete využiť aj výhodné abonentky

Abonentky na koncerty SOSR!

Desať atraktívnych koncertov s renomovanými domácimi i zahraničnými dirigentmi a sólistami vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu – vychutnajte si podujatia jubilejnej 90. sezóny Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu s abonentkou.


Čo je abonentka?

Abonentka je predplatená vstupenka na konkrétne miesto na všetky koncerty sezóny s výnimkou mimoriadnych.


Výhody abonentiek?

Ušetríte s ňou – kúpou abonentky získate vstupné na desať abonentných koncertov sezóny len za cenu deviatich. Abonentka je prenosná a neviaže sa na konkrétne meno. Môžete ju preto v prípade, že koncert nestihnete, požičať rodine či priateľom. S jej zakúpením si obsadíte svoje obľúbené miesto v sále, ktoré na vás bude čakať počas celej sezóny.


Ako si abonentku zakúpiť?

Abonentky, ktoré budú v predaji do 7. novembra 2018, si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. Cena abonentky na sezónu 2018/2019 je 63 EUR (zľavnené 27 EUR). Nárok na zľavu majú študenti, dôchodcovia, držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S a zamestnanci RTVS. Doklad o zakúpení abonentky z Ticketportalu vám na prvých dvoch koncertoch sezóny (19. 10. a 9. 11.) vo foyer vymeníme za abonentku.


Ďalšie informácie a pokyny:

Všetky koncerty vysiela naživo Rádio Devín. Z tohto dôvodu vás prosíme, aby ste svoje miesta v hľadisku zaujali najneskôr pätnásť minút pred začiatkom koncertu. Abonentky sú dostupné v limitovanom počte do vypredania.