SOSR - nová sezóna od 23. 9. 2016!

Sezónu štartujeme s hlavným dirigentom Mariom Košikom a skladbou Ľudovíta Rajtera.

SOSR - nová sezóna od 23. 9. 2016!

Milí priaznivci orchestrálnej hudby,

Symfonický orchester Slovenského rozhlasu sa vám predstaví vo svojej už 88. koncertnej sezóne! Pozrite si kompletný program deviatich koncertov sezóny, doplnenej množstvom mimoriadnych koncertov - nechýbať budú koncerty na festivaloch Bratislavské hudobné slávnosti, Epoché či Allegretto Žilina, ale i výročný koncert k 60 rokom Slovenského rozhlasu.

Na koncertoch sezóny budú účinkovať renomovaní slovenskí umelci, ako aj svetoznáme mená interpretačného a dirigentského umenia ako napríklad Josef Špaček, Yordan Kamdzhalov, Ondrej Olos či Jakub Čižmarovič. Vianočným koncertom 16.12. SOSR uzavrieme cyklus  SLOVENSKO 2016 ADVENT.

Všetky koncerty koncertnej sezóny 2016/2017 vysielame v priamom prenose v Rádiu Devín, niektoré z nich budete mať možnosť uvidieť aj v televíznom priamom prenose či zázname.

Radi by sme upozornili na nový spôsob poskytovania vstupeniek prostredníctvom spoločnosti Ticketportal. Vstupenky na koncerty SOSR budú pre záujemcov uvoľnené v štyroch fázach dva týždne pred koncertom: 14 dní pred koncertom (piatok), 10 dní (utorok), 7 dní (piatok) a 3 dni pred koncertom (utorok).

Tešíme sa na vás v 88. sezóne SOSR!